Galantskí dopraváci namerali vodiča. Cez obec si to valil rýchlosťou až 100 km/h

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Policajná hliadka zachytila na radare uponáhľaného vodiča v obci Kráľov Brod, v okrese Galanta.

Včera popoludní vykonávali galantskí policajti dohľad nad dodržiavaním pravidiel cestnej premávky, keď zrazu zbadali na horizonte rýchlo sa približujúce tmavé SUV. Z výsledku merania zistili, že vodič auta BMW prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o dvojnásobok. Uprostred obce si to totiž valil rýchlosťou 100 km/h.

Za rýchlu jazdu riešime vodiča formou tzv. objektívnej zodpovednosti a pokuta príde majiteľovi vozidla priamo do jeho schránky.

Polícia upozorňuje vodičov, že ani s drahým a výkonným autom si nemôžu jazdiť ako chcú, a musia dodržiavať predpisy. Najmä v mestách a obciach, kde je zvýšené riziko náhleho vstupu chodca, cyklistu či kolobežkára do jazdnej dráhy, treba jazdiť maximálne opatrne. Aj to najdrahšie auto má brzdnú dráhu, ktorá jednoducho nepustí.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články