V Modranke došlo k výbuchu domu, starší muž je zranený. Okolie domu je naďalej uzavreté

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti sú na mieste udalosti a okolie uzavreli. K vážnemu poškodeniu domu došlo na Ulici Seredskej v Trnave, m.č.Modranka.

Na mieste okrem policajtov zasahujú hasiči a záchranári.

Úsek cesty je v tejto chvíli už prejazdný. Policajti zostávajú na mieste udalosti.
Podľa prvotných informácii malo v staršom dome prísť k výbuchu plynu. V tom čase sa v interiéri nachádzala jedna osoba, a to jeho starší obyvateľ. Zraneného dôchodcu museli záchranári previesť do trnavskej nemocnice. Pri výbuchu došlo aj k poškodeniu susedného majetku.

Vyšetrovateľ si celý prípad prevzal a vo veci začal trestné stíhanie pre prečin všeobecného ohrozenia.
Presné príčiny výbuchu sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania. Na miesto boli privolaní aj kolegovia z KEÚ.

Žiadame všetkých, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok a pokiaľ je to možné, aby sa miestu udalosti vyhli.

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články