PRÁVE TERAZ: V Šoporni došlo ku kolízii motorkára pravdepodobne s osobným autom – hlavná cesta cez Šoporňu je uzatvorená – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Šoporňa / Práve v týchto chvíľach prichádzajú na miesto dopravnej nehody v Šoporni na Šalskej ulici (pri kostole) záchranárske zložky. Kolízia motorkára pravdepodobne s osobným autom si vyžiadala uzatvorenie hlavného ťahu od Šintavy na Šaľu.

Zasahuje tu jednotka HaZZ zo Serede. Polícia odstavila premávku a vozidlá sú presmerovávané po obchádzkovej trase cez obec.

Zvýšte opatrnosť pri prejazde obcou Šoporňa.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 26.09.2022 – tlačová správa KR HaZZ Trnava

- Inzercia -

Hasiči zo Serede zasahovali s 1 kusom techniky pri dopravnej nehode. Zranenému vodičovi motocykla poskytli predlekársku prvú pomoc nasadením krčného goliera. Po príjazde posádky záchrannej zdravotnej služby bol vodič odovzdaný do jej starostlivosti. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou bola následne cestná komunikácia očistená  od uniknutej prevádzkovej kvapaliny.

– – –

AKTUALIZOVANÉ26.09.2022 – tlačová správa KR PZ Trnava – fotografie

Dopravní policajti z Galanty boli v sobotu privolaní k nehode osobného auta a motocyklu v obci Šoporňa.

60 ročný vodič auta Škoda Octavia mal krátko po 16:00 h prechádzať po ulici Nitrianska smerom na ulicu Vážska. Pri prejazde cez križovatku vošiel do jazdnej dráhy 29-ročnému motocyklistovi, ktorý išiel po hlavnej ceste smerom na Šaľu. Ten už nedokázal zareagovať a narazil do jeho pravej bočnej strany. Pri zrážke utrpel motorkár viaceré zlomeniny rebier a chrbtice a do nemocnice ho museli urýchlene previesť privolaní záchranári. Policajti po nehode ani u jedného zo starších mužov alkohol nezistili.

Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti s následkom ťažkej ujmy. Presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetrujeme.

Upozorňujeme vodičov, aby sa pri šoférovaní plne venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v premávke a rešpektovali dopravné značenie. Pri vjazde do križovatky sa vždy riadne uistite, či tak môžete urobiť bez nebezpečenstva. Jazdite opatrne a zodpovedne!

 

– – –

foto: redakcia

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články