PRÁVE TERAZ: Reťazová nehoda na rýchlostnej komunikácii R1 v smere do Nitry, pred Sereďou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Len pred 15 minútami došlo na rýchlostnej komunikácii R1 v smere Trnava – Nitra k reťazovej dopravnej nehode. Kolízia niekoľkých áut blokuje dopravu za Vlčkovcami, asi 3 km pred prvým výjazdom na Sereď.

Na rýchlostnej komunikácii R1 v smere do Nitry sa tvoria kolóny a autá čakajú už vo Vlčkovciach.

V prípade, že sa už nachádzate v kolóne, vytvorte uličku pre záchranárov a v prípade, že sa chystáte ísť smerom na Nitru od Trnavy (Bratislavy) využite radšej obchádzku možnú napr. zjazdom vo Vlčkovciach, cez Križovany n.Dudváhom, Zavar a Šúrovce.

Jazdite opatrne !!

Za aktuálne informácie a fotografie ďakujeme čitateľovi Petrovi.

foto: čitateľ SOL

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články