Auto na streche a dvaja zranení na diaľnici D1. Policajti pátrajú po treťom vodičovi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti včera ráno o 08.36 h zasahovali pri dopravnej nehode na diaľnici D1, pri Čataji. K nehode došlo v smere od Trnavy na Bratislavu.

Po obhliadke miesta nehody a výpovedí osôb na mieste, mali byť účastníkmi nehody tri vozidlá. Po nehode zostali na mieste dve vozidlá, a to auto Škoda Fabia, ktoré skončilo po náraze do auta Hyundai i30 mimo cestu prevrátené na streche.

V Škode boli so zraneniami do nemocnice prevezené dve osoby, vodič a spolujazdec. V druhom aute sa nikto nezranil.

Z dôvodu dopravnej nehody došlo k obmedzeniu premávky v pravom jazdnom pruhu. Okolnosti, za ktorých došlo k nehode polícia naďalej vyšetruje.

VÝZVA PRE SVEDKOV NEHODY
Polícia sa obracia na svedkov nehody o pomoc. Ak ste videli priebeh nehody, príp. ju vaša auto kamera zachytila, všetky informácie nám pomôžu objasniť nehodu, zistiť vinníka a príčiny nehody. Informácie nám môžete poskytnúť osobne na dialničom oddelení, alebo zaslať cez fb sr -trnavský kraj.

Ďakujeme za pomoc.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články