Základná škola J.A. Komenského v Seredi ponúka prácu pre upratovačku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

upratovačka

Úväzok: plný – zastupovanie

Dátum nástupu: ihneď
Požiadavky: Upratovanie priestorov školy.

Žiadosti zasielajte emailom na zskomsered@gmail.com
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

 

zdroj: zskomsered.edupage.org

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. „Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.“ Myslim, že môžu byť radi, ak sa vôbec niekto za ten smiešny plat prihlási. Nebolo by od veci, ten inzerát zverejniť v srbskom, rumunskom či ukrajinskom preklade. Možno este v nemčine, ak by sa nejaká Nemka či Rakúšanka rozhodla, prilepšiť si na zimu k dôchodku 🙂

  2. Pani riaditeľka nemá upratovačku a vyhradzuje si právo vyberať?Ale veď čo sa čudujem,na Slovensku je všetko možné a v Seredi zvlášť,s metlou po popreli by si zaslúžil ten kto tento inzerát napísal!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články