Školáci zo ZŠ v Pate si na mobilnom dopravnom ihrisku „Bezpečné mesto“ precvičili jazdu zručnosti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mgr. Nosická – Základná škola Pata / Žiaci 1.stupňa ZŠ Pata dnes absolvovali Jazdu zručnosti – jazdi bezpečne!

Žiaci si v priebehu týždňa osvojili teoretické vedomosti, ktoré pretavili do praxe. Na ihrisku si mohli vyskúšať ako by sa mali správať v premávke, ako reagovať pri dopravných značkách vo svojom okolí.

Zároveň sme si dnes pripomenuli Svetový deň bez áut.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dúfam že ste po sebe všetko spratali ako to bolo predtým ! Na futbalové ihrisko takéto aktivity nepatria

  2. Zachvíľku sú voľby a ihrisko bude mať nastorsti po novom riadne zvolený poslanec a nie dieťa pod vedením mroza ihrisko je obecne nie vaše zato že si tam zabudnem cez noc kopačky to neni tvoje

    Pre L .heraka hajra

  3. Údržba ihriska ide z daní aj rodičov týchto malých detí, už si fc neprisvojujte stále štadión len pre seba. Furt plačete.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články