Bezplatné hodiny angličtiny u nás v škole

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Milí rodičia,

sme radi, že  po 2 rokoch nám situácia opäť umožnila pokračovať v našom viacročnom úspešnom projekte „Angličtina pre najmenších.“ Každú stredu o 16,00 hod. sa tešíme na Vaše deti v priestoroch CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi. Hodinami angličtiny bude Vaše deti prostredníctvom zážitkov, pohybu a hudby sprevádzať kvalifikovaná p. učiteľka. Vďaka aktivitám, piesňam, zábavným riekankám sa pre deti hodiny angličtiny stanú obľúbenými aktivitami, na ktoré sa budú tešiť stále viac a priamoúmerne s ich radosťou sa bude zlepšovať aj úroveň ich angličtiny. Zatiaľ, čo Vaše deti budú objavovať čaro jazyka, vy si môžete pokojne a v pohodlí našej knižnice posedieť pri šálke kávy, čaju alebo použiť notebook na vybavenie si svojich záležitostí.

Z vlastnej skúsenosti viem, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť.

Preto neváhajte a v stredu 5.10. 2022 o 16,00 hod. nás navštívte spolu s Vašimi deťmi.

Tešíme sa na Vás!

Ing. M. Kroláková, riaditeľka školy

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články