Hádzanárečky predviedli fantastický výkon

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Dorastenky HK Slávia Sereď vstúpili do súťaže víťazstvom. V rámci RL dorasteniek na svojej palubovke privítali dorastenky HK Junior Močenok.

Domáce nastúpili na zápas v oklieštenej zostave, ale s odhodlaním uhrať čo najlepší výsledok. Po slabšom úvode, keď prehrávali 4:8, zabojovali a do šatne odchádzali za nerozhodného stavu 14:14. Hoci hostky dali v druhom polčase úvodný gól, domáce šnúrou šiestich gólov odskočili a náskok si udržali do záveru stretnutia. Domáce predviedli bojovný výkon a každá hráčka išla až na dno svojich síl. Ukázali ako sa má bojovať za klub a radosť z hry. Strelecky sa darilo E. Fogelovej, autorke 18 gólov, prínosom bol návrat K. Malej, výkon brankárky S. Polášovej, ale hlavne spokojnosť s výkonom a prístupom všetkých dievčat.

HK Slávia Sereď – HK Junior Močenok 27:22 /14:14/

Zostava: S. Polášová, N. Chynoradská – E. Chynoradská, E. Fogelová 18, K. Malá 5, M. Gálová 2, V. Žáková, K. Chrupková 2, P. Hubináková, L. Fogelová, N. Sopúchová  Tréner: Mgr. M. Novák

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Bravó hádzanárečky. Od dojatia som mala slzy v očiach pri sledovaní vynikajúceho zápasu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články