AVATAR FEST 2022 – zážitkový festival JOGY – HUDBY DUŠE a ZDRAVIA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V dňoch 17. a 18. septembra sa konal v Seredi ďalší ročník Avatar festu. Koná sa pravidelne dvakrát ročne: v jarnom a jesennom období. Zloženie festivalu je rôznorodé a pozostáva z prednášok, workshopov, cvičení, koncertov ale aj posedení pri zdravom jedle či čaji. Návštevníci charakterizujú Avatar festival ako čas plný pohody, kľudu, vrúcnych stretnutí, príjemných rozhovorov a magickej atmosféry..

Záujem o tento druh podujatia je zakaždým veľký a preto program prebieha naraz vo viacerých priestoroch – divadelnej sále, banketovej sále, tanečnej sále, učebni i telocvični seredského gymnázia. Tento rok na festival zavítali napríklad Jozef Banáš, Robo Papp, Vierka Ayisi, Monika Hodasová a ďalší priaznivci či odborníci z oblasti jógy, ezoteriky alebo zdravého životného štýlu.

Ani tento rok nechýbali ukážky cvičenia a pohybu ako napr. cvičenie vedomého dychu a vedomého pohybu, cvičenie na prebudenie vnútornej sily, systém dýchania na ozdravenie celého organizmu či jóga. Súčasťou festivalu boli prednášky na rôzne témy, napr.o filozofii zdravého života podľa 5 elementov, o detoxikácii života alebo ako zdravo žiť podľa AJURVÉDY. Pripravené boli aj relaxačné koncerty za pomoci tibetských mís, gongu, zvonkohier a ďalších ETHNO hudobných nástrojov. Ako sa starať o svoje telo či chrbticu, zdravie hrubého čreva, desatoro zdravej ženy alebo ako čerpať energiu z pyramídy zas poučili návštevníkov v oblasti zdravia. Festival bol aj tento rok obohatený o AVATAR trh s mnohými EZO – EKO – ETHNO – BIO – HAND MADE stánkami. Atmosféru dotvárali himalájske ómovačky, bubnovačky, vôňa olejov, tyčiniek a relaxačných sviečok.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články