II. ročník Bušákovho cyklomemoriálu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Po minuloročnom úspechu sa členovia ORF Cosmos rozhodli aj tento rok zorganizovať BUŠÁKOV CYKLOMEMORIÁL. Je venovaný pamiatke Milana Buchu, ktorý navždy opustil svoju rodinu, priateľov, kolegov a poslanecký zbor 2. februára 2021.

Športové podujatie sa konalo 15. septembra 2022 a zúčastnilo sa ho 50 cyklistov. Trasa bola dlhá 40 km a viedla zo Serede do Hlohovca a späť. Milan Buch bol obľúbený nielen v úzkom okruhu ľudí ale aj u širokej verejnosti. Bol človek veľmi priateľský, empatický, miloval prírodu, šport a spoločnosť ľudí. Cyklomemoriál bol založený na jeho počesť, keďže najväčším koníčkom Milana Buchu bolo bicyklovanie. Anton Dúbravec ( poslanec MsZ ) povedal: „Ani vyše rok a pol nestačilo, aby sme sa zmierili s Milanovým odchodom. Všetci sme ho mali radi, o čom svedčí aj účasť na podujatí. Mal jednu krásnu vlastnosť a to spájať ľudí k dobrej veci, vytvárať priateľstvá a dobrú náladu. A to sa nám tento rok podarilo. Milanko sa na nás určite zhora pozeral. “

Ďalším dôkazom, že priatelia na tohto skvelého človeka nezabúdajú, bolo osadenie prírodného sedenia s pamätnou tabuľou v máji 2022. Prírodná lavička bola osadená k dvom višniam okrasným, ktoré vysadili ešte minulý rok v zadnej časti štadióna. Súčasťou tohtoročného cyklomemoriálu bolo vysadenie ďalšieho stromu na počesť Milana Buchu v týchto priestoroch.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články