Iveta z Dolnej Stredy 11 rokov uniká spravodlivosti za krádež

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajní pátrači z Galanty po nej stále pátrajú.

Okresný súd v Nitre vydal ešte v roku 2011 na Ivetu Lakatošovú príkaz na jej zadržanie a dodanie do výkonu trestu. Súd ju odsúdil 12. 7. 2011 pre trestný čin krádeže spolupáchateľstvom. Druhá žena, ktorá sa krádeže spolu s ňou dopustila, si už trest odpykala.

52 ročná Iveta Lakatošová, je 170 cm vysoká, zavalitej postavy, má tmavá vlasy, ktoré môžu byť s odstupom času inej farby a hnedo oči. Naposledy mala evidovaný trvalý pobyt vedený v obci Dolná Streda. Nie je vylúčené, že sa odsúdená zdržiava aj mimo Slovenska.

Ak ste hľadanú osobu videla, poznáte miesto jej súčasného pobytu, alebo nám viete poskytnúť informácie k osobám, s ktorými sa kontaktuje, všetky informácie nám pomôžu osobu vypátrať a dodať do výkonu trestu.

Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články