O kúsok bližšie k zelenej oáze pri Čepeňskom ramene

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Karin Kapustová /  Počas letných mesiacov sa oblasť pri strednočepeňskom ramene opäť o niečo priblížila cieľovej realizácii malej zelenej oázyLipovej aleje pri Čepeňskom ramene.

Lipové stromoradie vysadené v roku 2021 členovia regionálneho spolku včelárov opatrili zavlažovacími vakmi, ktoré chodievali plniť každý týždeň, aby pomohli už vysadeným lipám zvládnuť suché a horúce obdobie.

Návštevníci tohto krásneho miesta si iste všimli aj ďalšie zmeny, ktoré sa diali počas letných mesiacov. Po jarnom výseve trávy v časti priestoru, ktorý je upravovaný vďaka finančnej podpore Nadácie Ekopolis a spoločnosti Slovnaft a.s. v rámci programu Zelené oázy a vďaka finančnej podpore Mesta Sereď „vyrástli“ informačná tabuľa a lavička.

Ďakujeme všetkým, ktorí vzniku tejto zelenej oázy dali svoj hlas vo verejnom hlasovaní, všetkým donorom za finančné prostriedky na jeho realizáciu a všetkých našim členom aj nečlenom, ktorí priložili ruku k dielu.

- Inzercia -

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zas o 100 aut denne tam..a ludi..to je načo dobré..vsade lavicky..stoly a tabule…atd..nato su parky a nie cely váh zastavať..už tam čakam aj činžiak za chvílu..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články