Kandidáti uchádzajúci sa o post starostu a poslancov OZ v obci Dolná Streda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Kandidáti na post starostu obce Dolná Streda:

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Dolná Streda

 

Kandidáti na post poslanca Obecného zastupiteľstva obce Dolná Streda:

- Inzercia -

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede

 

zdroj: dolnastreda.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Niektorych kandidatov ani nepoznam a to som Dolnostredan a tych co poznam tam uz boli a nic neurobili vsetko len tak ako Pan Starosta nakazal cize ovce.A ten Majtan cely zivot klamal a este si aj na kandidatku napise ze pracuje ako logisticky manazer no odpadol som to akoze kde?

  2. Zdá sa , že v Dolnej Strede , sa o veci verejné príliš nezaujímajú. Asi preto ,tam majú stále rovnakého starostu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články