Vodiči pozor, hlavný ťah na Senicu uzavretý ! Vážna tragická nehoda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  K vážnej nehode medzi dodávkou a kamiónom sme okamžite vyslali viaceré policajné hliadky, ktoré miesto uzavreli a prvotne poskytujú ostatným záchranným zložkám potrebnú súčinnosť, a to aj leteckým záchranárom s vrtuľníkom.

NEHODA SA STALA ASI 500 M PRED ODBOČKOU NA OBEC HLBOKÉ, ZÁHORIE

Podľa prvotných informácií z miesta sa v dodávke nachádzalo 6 osôb, pravdepodobne cudzincov.

Viaceré osoby sú zranené, vrátane vodiča z Maďarska, ktorý zostal v aute zakliesnený. Z miesta hlásia aj jedno úmrtie spolujazdca. Rozsah zranení ostatných osôb zatiaľ nie je známy. Na mieste zasahujú pozemní aj leteckí záchranári.
Príčina nehody zatiaľ nie je známa.

CESTA JE UZAVRETÁ

- Inzercia -

Žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a na presun využili iné trasy. Informácie budeme aktualizovať.
Dávajte si na cestách pozor a jazdite zodpovedne!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dnes bola zrazená cyklistka ráno pri odbočke na autobusovú stanicu. Ženu mala zraziť staršia vodička. Kto šoféroval auto.

  2. Tvoja mamka šoférovala najebaná z burčáku mala 2,36 mg/l . Bola vzatá do blázninca a bol jej zadržaný prepadnutý vodičský preukaz. Staršej pani na bicykli bola poskytnutá predlekárska pomoc a ešte aj stihla prísť na čas do práce .

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články