Žiaci ZŠ J.A. Komenského späť v škole

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

… Dúfam, že ste prežili úžasné leto plné smiechu, skvelých zážitkov a oddýchnutí sa vraciate späť do školských lavíc…

… Pre každého jedného z nás začína nový školský roka a s ním nové výzvy.
Asi najväčšia čaká na našich prvákov. Naučiť sa písať a čítať nie je vôbec ľahké. Verím, že s vašimi pani učiteľkami s p. Mgr. Ingrid Bohušovou, Mgr. Ivanou Tuškovou a Mgr. Luciou Porubskou to hravo zvládnete. My všetci vám želáme, milí prváci, aby sa vám v škole darilo, aby ste si našli nových kamarátov a aby ste do školy chodili s radosťou.
Byť oporou nie len pre žiakov, ale i pre učiteľov, je výzvou pre našich deviatakov. Dúfame, že ju zvládnete a zažijete v poslednom školskom roku nezabudnuteľné okamihy.

Získať množstvo poznatkov, úspechov, zážitkov a priateľov je výzvou pre všetkých žiakov. Želáme vám, aby sa vám podarilo zdolať počas školského roka všetky výzvy a pokiaľ narazíte na prekážky, nebojte sa požiadať o pomoc.
Všetci si uvedomujeme, že nato, aby boli deti v škole úspešné, potrebujú podporu nie len zo školy, ale aj od rodičov. Úspech našich detí je – milí rodičia – našou spoločnou výzvou. Preto vás prosím, aby ste spolupracovali so školou, zapájali sa do školských akcií, dôverovali pedagógom, vážili si ich prácu, komunikovali s nimi a v prípade potreby ma neváhali vyhľadať.

Úspech školy v širšom zmysle slova sa nerodí ľahko. Udržať ho je výzvou pre všetkých zamestnancov. Dovoľte mi, milí kolegovia, úprimne vám poďakovať za profesionalitu a nasadenie. Napriek všetkému odvádzate skvelú prácu. Verím, že spoločne sa nám podarí zvládnuť každú jednu výzvu.
Sme späť – čo značí, že začína nový školský rok. Želám vám, aby bol ľahký a farebný ako tieto balóny ….

PaedDr. P.Krivosudská

- Inzercia -

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články