Nová moderná technika na gymnáziu vďaka nadácii VOLKSWAGEN SLOVAKIA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Cieľom NADÁCIE VOLKSWAGEN SLOVAKIA je podporovať inovatívne formy vzdelávania a sprístupniť ich čo najširšej verejnosti, pretože práve vzdelanie je kľúčom k osobnému rozvoju a pokroku. Pomocou grantov nadácia prispieva k rozvoju technického vybavenia škôl, rozšíreniu výučby nemeckého jazyka alebo podporuje dopravnú výchovu a ekológiu. Nadácia Volkswagen Slovakia pomáha vytvárať lepšie podmienky pre výchovu a vzdelávanie mladých ľudí už 14 rokov.

Vďaka zamestnaneckému grantu sa Gymnáziu Vojtecha Mihálika v Seredi podarilo zakúpiť nové učebné pomôcky v hodnote 2 400 eur. Ide o 3D tlačiareň, trinokulárny mikroskop, dva menšie žiacke mikroskopy a digitálny fotoaparát slúžiaci na prenos obrazu z mikroskopu do PC.

Doteraz mohli absolventi gymnázia so spomínanými technológiami pracovať až na vysokej škole. Od tohto školského roka sa výučba na hodinách informatiky, biológie, chémie či matematiky zefektívni a stane sa určite zaujímavejšia, príťažlivejšia a hlavne praktickejšia. Učiteľka Katarína Valábková uviedla:“ Týmto spôsobom chceme zatraktívniť štúdium prírodovedných predmetov. Na našom projekte participuje zamestnanec VW Slovakia, vďaka ktorému sme sa ku grantu dostali a ktorý nám pri rozbiehaní našej novej techniky bude vo svojom voľnom čase nápomocný.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články