Hody v Pate už onedlho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V dňoch 9.9. – 11.9.2022 sa uskutočnia v Pate hodové slávnosti, na ktorých sa zúčastňujú nielen domáci, ale aj návštevníci zo širokého okolia. Okrem kolotočov a rôznych atrakcií radi navštevujú hodové veselice, ktoré každoročne organizujú patanskí futbalisti. Aj na tohtoročné hodové oslavy pripravili bohatý trojdňový program.

V piatok sa v športovom areáli predstavia Kašubovci, CICO BAND &RENE RENDY a skupina Čibuk. V sobotu Čibuk a DJ SEPAR a v nedeľu popoludní Veselí starci a večer skupina Kuky Band. Medzi tým sa o 16.00 hod uskutoční futbalové stretnutie Majstrovstiev regiónu FC Pata – FK Marcelová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Na cele z Vasim krachujucim mafianom
  Karikatura cloveka , vezenie 1O az 15 .machinacie v uctovnictve FC NITRA . Treba preverit firmi
  Firma SEGNIS – Ferus
  Firma Izotex -Vasko ktoreho poslal po samovznieteni kancelarii na kapacky
  Sedive tlste prasa sa Vam prevaza po Seredi ,vsetkych poudaval Gasparkovi , teraz tam vitazuje informacie o dalsich osobach

 2. Pata ma silnu podnikatelsku oblast
  Zbavte sa Valentu, mate silnych sponzorov ktori po jeho odchode zafiancuju futbal v Pate

 3. Ja som pocul na autobusovej zastavke , Valenta drzi za gule Patanskeho starostu za neaku defku ktora musela ist na odplodnenie
  ale ani Valenta nie je svetak ved Adrika jeho laska, Vasurkova laska p Salska kurna laska

 4. Najdrahšie vstupne a najdrahši bufet sa smeje cele okolie už sa zobudte Patane a tie dievčata v bufete klamu ostošest a ceny ako vo forume

 5. To je pravda že v tom bufete klamu a je to drahé 15€ Niekto chce ísť na zábavu a musí platiť za narkomana čo príde na hodinu v zimnej bundne pôjdem do Trnavy na jarmok neham sa za 15€ na licanskej potiahnuť a mám aj na taxík do Serede

 6. Neskutočné
  Obec im zaplatí honorár za vystupujúce kapely a ony pýtajú vstupné 10 -15 €? To je nonsens. Navyše im obec umožnila vyberať stojné pre kolotoče a ostatných predajcov na hodoch. Veď hody sú oslava v obci. Preto by malo byť všetko zadarmo. Hamba.

 7. Na šák automaty žerú love polovička Teamu sú závislý na hracích strojoch druha na parkoch

 8. Nestranný.
  Neviem kto dal vyberať vstupne pre dôchodcov na Kašubovcov 5 Eur. a tiež aj pre študentov. môžete sa dobre hanbiť zlodeji.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články