Pre školákov sa už o pár dní otvoria brány škôl

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Letné prázdniny sa končia a školákov čaká návrat do školských lavíc. Školský rok 2022/2023 odštartujú už v pondelok 5. septembra 2022.

Riaditelia a učitelia škôl slávnostne privítajú nový školský rok spolu so žiakmi na jednotlivých školách v rôznych časoch. Preto vám prinášame informácie priamo od našich seredských základných škôl.

Pre všetkých rodičov platí vyplniť pre svoje dieťa vyhlásenie o bezpríznakovosti elektronicky cez aplikáciu Edupage alebo priniesť písomné vyhlásenie.

Všetkým školákom v meste Sereď želáme veľa úspechov v novom školskom roku, veľa chuti do učenia a vzdelávania sa a pohodový priebeh školského roka.

 

- Inzercia -

Základná škola Jana Amosa Komenského Sereď:

Základná škola Juraja Fándlyho Sereď:

 

CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď:

Školský rok začíname v pondelok 5.9.2022 slávnostnou sv. omšou o 9,00 hod. v školskej kaplnke. Sv. omša sa uskutoční bez prítomnosti rodičov.

Organizačné pokyny k začiatku školského roka:

Pred nástupom do školy zákonný zástupca žiaka elektronicky vyplní prostredníctvom Edupage alebo Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.
Stretnutie žiakov 2.-9. ročníka o 8,45 hod. vo svojej triede za prítomnosti tr. učiteľa.
Stretnutie žiakov 1. ročníka o 8,30 hod. vo vestibule školy aj s rodičmi za prítomnosti tr. učiteľa.
O 9,00 hod. slávnostné otvorenie šk. roka v šk. kaplnke, následne slávnostná sv. omša.
Po skončení sv. omše /10,00 hod./ žiaci spolu so svojimi triednymi učiteľmi odchádzajú do tried, kde dostanú pokyny na ďalšie vyučovacie dni.
5.9. 2022 nebude v prevádzke ŠKD, ani výdaj stravy žiakom.

 

Špeciálna základná škola Sereď:

Školský rok zahájime spoločne v pondelok 5.septembra 2022 o 8:00 hod. pred budovou školy na Komenského ulici.

V utorok ráno pred vyučovaním si nezabudnite vyžiadať od rodičov podpísané tlačivo Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré vám v pondelok rozdajú vaše triedne učiteľky.

Veľmi sa na vás tešíme. Škola je bez vás veľmi tichá a smutná. 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články