Pozvánka na Majstrovstvá vo varení kotlíkového guláša v Strednom Čepeni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Občianske združenie

TJ Rozkvet Stredný Čepeň

Vás pozýva na

17. ročník

Majstrovstiev vo varení Kotlíkového guláša

- Inzercia -

Začiatok: 3. september 2022 o 11:00

Súťaž sa koná na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni.

O občerstvenie je postarané.

Prihlášky na telefóne 0905 721 676 – Martiš Peter

Cena štartovného je 10€.

V štartovnom je zahrnutý peceň chleba, drevo pre súťažiacich a fľaša sektu.

Príďte súťažiť aj Vy a vyhrajte jednu z hodnotných cien ako skvelý notebook HP, smart hodinky Huawei a iné, alebo získajte super ceny v pripravenej tombole.

 

 

zdroj: Michal Hanus

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články