Vedenie mesta vytrvalo ignoruje zúfalý stav verejného priestranstva – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Ak si myslíte, že vedeniu mesta by na odstránenie buriny zo štrkom vysypaného  nápisu „SEREĎ“ mal stačiť týždeň, mýlite sa. Nestačí…

A to hovoríme o týždni od upozornenia na zaburinený nápis v médiu, teda verejne. A hovoríme o niečom, čo (ak vôbec inde majú) všade inde je „výstavnou skriňou“ námestia, alebo vstupu do mesta.

V Seredi už dvanásty rok vedenej primátorom Tomčányim, tento drahý a odfláknutý nápis je dlhodobou ostudou a skutočnou vizitkou mesta. On sa totiž ničím od ostatného verejného priestranstva neodlišuje. Žiaľ, ani tou burinou…

Fotografie zo štvrťkového popoludnia, teda po týždni:

 

AKTUALIZOVANÉ: 25.08. 2022

Dva týždne od upozornenia na opätovné neúnosné prerastenie burinou, bola z nápisu SEREĎ na vjazde do mesta burina odstránená. Vidíme teda, že ani tú „reprezentačnú“ plochu o veľkosti niekoľkých metrov štvorcových, nie je schopné vedenie mesta pod primátorom Tomčányim vyčistiť častejšie, ako raz za dva mesiace.

Plocha stála tisíce Eur a z čoho je vyhotovená, sme zadokumentovali a verejne kritizovali už niekoľkokrát.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Treba to zlikvidovať! Je to primitívne a je to len ostuda. Keď prichádzajú autá do mesta, majú čas sa pozerať čo to tam je, alebo sa musia venovať riadeniu? Buď to treba nechať načisto zarásť burinou, alebo štrk odpratať na naviesť tam zeminu! Je to slabá prezentácia mesta.

 2. Arogancia moci nepustí, ani v Šintave nie je tu spomínaný prechod ochraničený dvoma retardermi ukončený v blate upravený.

 3. Trnavská cesta – začiatok ulice – chodník – stráca sa nám za tujami a kríkmi. Zachvíločku tade neprejdeme ani po jednom 🙁

 4. trnavska 19. augusta 2022, 12:12 – nahlásiť vinníka a ide sa na to, ešte do volieb.

 5. Pičujete tu na šintavu za jednu drobnú banalitu pritom ta starostka robí viac jak všetci primátori čo mala Sereď narozdiel od nich ma charakter

 6. AJA STALE PREDAVAM DROGI NA CERNEI AVDI S6 !! MNA NEDOSTANE KOVESOVA LEBO MAM OCHRANU MOV !!

 7. Anonym 19. augusta 2022, 12:31 počkaj si na zhodnotenie jej pôsobenia tu , jej a občanov.

 8. Nie je náhodou už skoro 4 roky poslancom? 😀 A čo stihol za ten čas zmeniť?

 9. Podľa mňa,nemusí vedenie mesta vôbec reagovať na nápady a fotografie pána Majka.Mozno má momentálne iné priority.Burina rastie všade a vždy.Urcite to vyčistia,keď budú mať na to čas a kapacity,nie keď si nejaký jednotlivec niečo želá a to okamžite.Tak to nefunguje nikde.

 10. Keď ma pán poslanec transparentný účet? Billboardy už má, ale účet som nenašiel.

 11. Pán z trnavskej, teda pán pasujúci sa za novinára, konečne už kandidujte za primátora. Zaslúžite si pri Vašej šikovnosti významnejšie postavenie. Aspoň toho primátora. Tromfnite všetkých doterajších. Ukážte im aj nám občanom ako sa to má robiť.

 12. Vlastne, na čo a komu to slúži? Aký to má zmysel? Pre vodičov? Pre tých slúžia orientačné tabuľky na začiatku mesta. Oni nepotrebujú sa obzerať po poli, aby zistili kde sa nachádzajú. To bol zase jeden z manierov niekoho. Nič svetoborné, čo by niekoho oslnilo.

 13. AKTUALIZOVANÉ: 25.08. 2022

  Dva týždne od upozornenia na opätovné neúnosné prerastenie burinou, bola z nápisu SEREĎ na vjazde do mesta burina odstránená. Vidíme teda, že ani tú „reprezentačnú“ plochu o veľkosti niekoľkých metrov štvorcových, nie je schopné vedenie mesta pod primátorom Tomčányim vyčistiť častejšie, ako raz za dva mesiace.

  Plocha stála tisíce Eur a z čoho je vyhotovená, sme zadokumentovali a verejne kritizovali už niekoľkokrát.

 14. keby sa zodpovedný pracovník len nerozvážal na služobnom aute a vybavoval si svoje kšefty mesto by vypadalo inak ,Martin robil chybu,že dôveroval falošným lǔďom

 15. anonym 15,00h 19.augusta, ale funguje to hlavne v zahranici smerom na zapad,ale chapem, nebol si dalej za hranicami ako v chlieve zvanom slovensko.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články