Ocenenie policajtov zo Serede. Rýchlo vyriešili prípad stratenej peňaženky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti z Obvodného oddelenia Sereď, nstržm. Nikola Gregušová, nstržm. Norbert Mucska a práp. Dušan Bánovský, boli dnes pozvaní na mestský úrad.

Za ich dobre vykonanú prácu sa ich rozhodol oceniť aj primátor mesta Sereď, Ing. Martin Tomčányi. Zároveň ocenil aj kolegov z Mestskej polície.

Začiatkom minulého týždňa prijala polícia oznámenie o nájdenej peňaženke v miestom supermarkete. Jej majiteľ ju mal stratiť v pokladničnej zóne. Peňaženku našiel ďalší zákazník, ktorý ju odovzdal zamestnankyni pri informačnom pulte. Všetko by bolo v poriadku, keby si z nej muž potajomky nevytiahol viac ako 50 eurovú hotovosť.

Policajti začali po mužovi intenzívne pátrať a aj pomocou kamerových záznamov sa im ho podarilo expresne rýchlo stotožniť. Pri pohľade do ich vážnych očí sa im ku skutku ihneď priznal a celú hotovosť im vydal. Za priestupok proti majetku mu policajná hliadka uložila blokovú pokutu. Šťastnému majiteľovi sme tak jeho peňaženku mohli, aj s celým jej obsahom, vrátiť.

Pochvalu si zaslúži nielen samotná hliadka, ktorá bola v teréne, ale aj ich kolegyňa na stálej službe, ktorá celú akciu koordinovala a uľahčovala chalanom ich prácu.

Našim kolegom dokonca prišiel osobne poďakovať a potriasť rukou aj šťastný majiteľ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Kazda pozitivna skusenost obcana s policajtami je vyznamnym prinosom k budovaniu strateneho kreditu PZ.

  Byvale vedenie PZ sa do historie SR zapisalo tymi najcernejsimi pismenami a je potrebne, aby MENOVITE BOLI OZNACENI POLICAJTI, ktori v top vedeni PZ boli a konali bud nezakonne, alebo nezakonne konanie nezastavili.

 2. Zákazník, čo našiel peňaženku a vopred si z nej vybral odmenu za nájdenie, prečo nie je na spoločnej fotografii?

 3. Ďakujem ešte raz príslušníkom OO PZ v Seredi, skvelá práca a všetko naj naj v pracovnom a súkromnom živote.

 4. Nemajú náhodou v rámci plnenia svojich úloh “pomáhať a chrániť”. Tak za čo to ocenenie! A to ešte aj mesto a primator si prihreje predvolebnú “polievočku”. Už začnite ľudia normálne rozmýšľať a konať!

 5. Súhlasím, že dobrú prácu policajtov treba prezentovať, ale skôr by som očakával niečo, kde bol zachránený život, zdravie, kde policajti zakročili s nasadením vlastného života. Toto je však prípad akých sa ročne udejú desiatky, tak nechápem prečo práve toto je zviditeľnené.
  P. S. Na tých fotkách sú akí prítulní niektorí 😊

 6. Koľko stálo to pohostenie? Fotky jak zo svadby…ste akurát naposmech, hrdina bol ten policajt čo sám prenasledoval nejakého fetoša , toho ste nedali ani fotku

 7. Za najdenie penazenky oslavy vyznamenania fotky ale to ze je mesto plne fetakov a zlodejov to uz neoslavuje nikto kedze statny aj mestky na to jebú. Ale za penazenku chybal uz len ohnostroj a povýsenie na generálov… inak super praca gratulujem aj ked je to vasa povinnost kedze ste to pri prísahe slúbili.

 8. Vylepsuje si kredit seredska policia? Ved ziadny nema uz davno, ani seredska, ani galantska

 9. Pre XXX brácho si frajer presne napísané ja by som ju vrátil ale čisto iba.
  ,,osobne,, a nie ,, predavačkám.

 10. Stratil som kľúče od lodného kufra ! Mám kontaktovat políciu aby to vyriešila alebo ako by ste riešili vy ??? HELP PLS koketi 🤡

 11. Rýchlo vyriešili prípad stratenej peňaženky 👍🤣😂🤣
  A díleri im v okolí predávali a zrejma stále predávajú drogy bez povšimnutia …
  Ak by nebolo Markizácky zrejma ešte stále zavretý v base sa rehocu na slobode…
  Treba nech ich tam preklepne inšpekcia aj s Markizackou, lebo tá je zrejma schopnejšia ako celá Seredská slepá polícia

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články