Duo Magda „Magic“ Piskorczyk & Jedrzej Kubiak vystúpia v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Duo Magda „Magic“ Piskorczyk & Jedrzej Kubiak (PL) 27.8. v DKAFFE

Charizmatická bluesová, gospelová a jazzová speváčka Magda „Magic“ Piskorczyk, patrí k najvýraznejším osobnostiam poľskej hudobnej scény. Vo výročnej ankete čitateľov časopisu Twój Blues bola už osemkrát vyhlásená za Speváčku roka.

Vlastníčka nádherného hlasu, ktorú vo Francúzsku, kde vystupovala, označili za „la voix noire at au costume blanc“ (čierny hlas v bielom kostýme), bola už trikrát nominovaná na najprestížnejšiu cenu poľského fonografického priemyslu – Fryderik Award.

Nielenže spieva ale je aj uznávanou hudobníčkou – multiinštrumentalistkou. Na koncertoch sa sama sprevádza na akustickej i elektrickej gitare, hrá na basgitare aj na perkusiách. Na svojom konte má 6 albumov. So svojou originálnou zmesou bluesu, gospelu, rocku, jazzu a afrických rytmov je veľmi žiadaným hosťom na veľkých hudobných festivaloch po celej Európe.

Po vystúpení na Malom Dobrofeste v Trnave sa predstaví v sobotu 27. augusta aj v D Kaffe v Seredi, kde jej bude na pódiu sekundovať vynikajúci dobrista a slidegitarista Jedrzej Kubiak.

 

 

zdroj: Mestský amfiteáter Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Heeeeeej treba ist.Listky sa budu iste predavat na mieste a bude tam aj obcerstvenie a myslim si ze v tom malom pekne novo otvorenom priestore to bude dobre a zvuk dobry.Vsimol som si ze uz aj schody a terasu obnovili a myslim si ze ok bude.Kto ma rad hudbu nazivo iste bude v pohode z koncertu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články