Spoločné podnikanie v drogovom biznise im polícia prekazila. Muž so svojou priateľkou už sedia vo väzbe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti obvinili 2 drogových dílerov. Svojim „zákazníkom“ predávali pervitín a heroín.  

Policajti vykonali minulú stredu akciu v meste Vrbové, pri ktorej zadržali 41 ročného muža a jeho 25 ročnú priateľku. Obaja sa totiž spoločne venovali drogovému biznisu. Pri prehliadke ich auta našli kriminalisti viacero vreciek s bielou kryštalickou látkou a s hnedým práškom. Expertíza potvrdila, že sa jednalo o metamfetamín a heroín.   

Vyšetrovateľ muža, ktorý už bol v minulosti za drogovú trestnú činnosť právoplatne odsúdený, a aj jeho mladú spoločníčku obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Teraz im môže, v prípade dokázania viny, hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Kriminalisti zároveň spracovali podnet na ich väzobné stíhanie. Sudca sa s návrhom stotožnil a oboch ich už v nedeľu poslal do väzby.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ronald Regan mi to mame už zistenie všetko onom,tak že davaj si pozor abi teba nedodli navštíviť za nepravdivé informacie

  2. ronald regan,ten bugys,to je nejaky bires,nechova on kravy v maci?videl som ho v gumakoch a osratych trenkach behat po poli.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články