ŠKF Sereď : Z Kalnej vezieme tri body

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V 2. kole novej sezóny sme vycestovali do Kalnej nad Hronom. Zápas bol špecifický pre viacerých členov nášho kádra, ktorí ešte na jar pôsobili práve v Kalnej.

V prvom polčase sa hralo prevažne medzi šestnástkami a mužstvá si nedokázali vytvoriť vážnejšie šance. Napriek tomu sme sa dostali v 26. minúte do vedenia, keď sa presadil Remeň – 0:1.

V druhom polčase sa príbeh hry zásadne nezmenil. Domáci sa snažili o vyrovnanie ale neúspešne. Naopak na druhej strane sa presadil striedajúci Mikeš a zvýšil na konečných 0:2.

 

KFC Kalná nad Hronom – ŠKF Sereď 0:2 (0:1)

- Inzercia -

 

Góly: 26. Remeň, 66. Mikeš

R: Krčová – Štepanovský, Lalo

250 divákov

 

KFC:

Guťan – Szép, Pecho (81. Zelník), Kruľák, Haspra, Timoránsky, Cleber, Litwiak, Londák (72. Faleye), Ajayi (37. Szokol), Mudasiru

 

ŠKF Sereď:

Leckéši – Kovčar (88. Sklenár), Remeň, Hladík, Janso, Vida (88. Ďurina), Mpofu, Spód (82. Pavlovčík), Bohuš (53. Mikeš), Vantruba, Michalička (88. Púchlo)

 

Foto: Ludovít Vanek

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články