Po náraze skončila cyklistka na zemi. Polícia hľadá svedkov nehody.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody v meste Trnava.

Minulý pondelok (8.8.2022) mal ísť 23 ročný vodič na aute Renault Thalia po Zelenečskej ulici smerom na ulicu Hospodárska. Pri jazde sa pravdepodobne dostatočne nevenoval šoférovaniu a prednou časťou narazil do 47 ročnej cyklistky, ktorá práve prechádzala cez priechod pre cyklistov. Pri náraze a páde na zem si cyklistka poranila hlavu, rebrá a pravý členok a do nemocnice ju museli previezť privolaní záchranári.  

 

OPÄTOVNÁ VÝZVA NA SVEDKOV NEHODY V PIEŠŤANOCH

K tejto nehode došlo v piatok, 8. 4. 2022 o 07.46 h, v meste Piešťany. Chodkyňa si počkala na zelený signál a vošla na priechod pre chodcov, keď do nej narazil vodič na aute BMW 3 kombi tmavej farby a presne nezisteného evidenčného čísla, ktoré by podľa našich informácii mohlo byť zahraničné. Hoci po strete s chodkyňou z vozidla vystúpil, a žena po nehode odkráčala sama na ošetrenie, skutok sa stal. 40 ročná chodkyňa totiž pri zrážke utrpela vážnejšie zranenia nohy a nakoniec nehodu nahlásila na polícii.

Ak ste boli svedkom týchto nehôd, prípadne ich máte natočené na kamere, kontaktujte nás na bezplatnom telefónnom čísle 158, príďte osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Trnave, na Starohájskej ulici, alebo v prípade dopravnej nehody v meste Piešťany na tunajší dopravný inšpektorát. Môžete nám aj napísať, a to súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články