Dni obce Pata

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Počas minulého víkendu sa konala v Pate trojdňová oslava Dní obce. Organizátori – zamestnanci obecného úradu a mnohí dobrovoľníci, pripravili na tieto dni naozaj bohatý program. Už v piatok od 18.00 hod. sa návštevníkom športového areálu predstavili hudobné skupiny The ShellDoves Band, KJH Band, Peter Bič Project a Magick – sólo spev Pavlína Berčíková.

V sobotu od 15.00 hod. sa mohli návštevníci zabaviť spolu s účinkujúcimi pri pásme „To naše patanské“ – predstavili sa deti a žiaci ZŠ a ZUŠ, tanečný krúžok COOL KIDS, členovia Klubu dôchodcov Pata s ukážkou žatvy a spevácka skupina Stará Chasa. Za nimi nasledovala hudobná dvojica  Peťo & Ja, speváčka Eva Máziková, Ľudová hudba Čerešienka a neskoro večer zavŕšil sobotňajší program vysokoškolský umelecký súbor STU Bratislava Technik, so scénickým programom „Z Mesta na Miesta“

V nedeľu o10:30 hod. sa konala sv. omša na ihrisku, ktorej predchádzal sprievod od nového kostola. Omšu celebroval Vdp. Ladislav Kuna. Počas sv. omše spievala miestna gospelová kapela „AME“

 Sprievodným programom boli tradičné remeslá, ľudové jedlá, atrakcie pre deti, tvorivá dielnička, výstava projektov o našej obci očami žiakov ZŠ, drevený kolotoč, výstavka prác detí materskej školy, výstava fotografií z minulých ročníkov osláv Dní obce a výstava historických vozidiel .

  Na oslave starosta obce Jozef Berčík odovzdal ocenenie obce mladým športovým talentom z Paty Veronike Greinerovej ( Street Workout a kalinestika), Skarlete Korcovej ( Kickbox) a Romanovi Paulusovi (zápassník MMA, Šampión v OKTAGON VÝZVE), ktorí žnú vo svojich kategóriách na domácej, ale aj medzinárodnej pôde cenné úspechy, čím reprezentujú nie len seba, ale aj svoju rodnú obec.

Pamätnú plaketu Obec Pata udelila aj Bohumilovi Durdiakovi, za dlhoročný prínos v oblasti výstavby a rozvoja obce, Štefanovi Hubinákovi, pri príležitosti životného jubilea a za dlhoročnú prácu, propagáciu obce a  vydávanie obecného časopisu Slovo Patanov. Ocenenie dostal aj futbalový klub FC Pata, za vzornú reprezentáciu obce.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články