Hodová slávnosť v Čepeni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V nedeľu 14. augusta 2022 sa na futbalovom štadióne v Čepeni konalo kultúrno – spoločenské podujatie, ktoré bolo usporiadané pri príležitosti konania hodových slávností v tejto časti mesta.

Návštevníkov zabavilo hudobné duo MIŠO a RIŠO. Pre deti boli pripravené súťaže, zábava s rozprávkovými maskotmi a skákací hrad. Známe repeťácke hity všetkým zaspieval legendárny spevák DUŠAN GRÚŇ no a výhercov potešila tombola s hodnotnými cenami. Bonusom bolo občerstvenie a chladené nápoje.

Organizátor podujatia, Tomáš Karmažín ( poslanec MsZ ) podujatie zhodnotil nasledovne: „Program sme pripravili tak, aby si ho užili staršie aj mladšie generácie. Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým, ktorí pomohli pri príprave akcie a sponzorom za ceny darované do tomboly. Počasie nám prialo, nálada bola výborná, tak som rád, že sa podujatie vydarilo.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články