Rybár našiel v čepenskom ramene niekoľko kusov mín

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  Pozorný rybár si všimol v čepenskom ramene vojenskú muníciu – míny. Na mieste sa nachádza niekoľko ks mín.

Okamžite kontaktoval MsP, ktorá na miesto privolala štátnu políciu.

– – –

Správu budeme aktualizovať po obdržaní informácií od KR PZ Trnava.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ako majú evidenciu? Keď nechýba zrejme ,, cvičná,, môže sa stratiť a nechýbat aj ostrá? Ktorá sa predá na čiernom trhu?
    Zrejme by im tam mali urobiť detailnú kontrolu a pár ich pozatvárať či vykopnut

  2. Čo stále pindáte na nás? Vaše dievky k nám chodia do osadi na nákupi a platia rozkročenými nohamy

  3. Bože táto doba to bolo normálne keď sme sa kúpali na kolene tam toho bolo to len tieto bukvice robia halooo táto doba bukvicakoch

  4. Bolo toho na mraky vsade, furt sa daju najst, ale chapem, ze chlapec, co to nevidel sa potentuje

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články