ŠKF Sereď : Futbalové zápasy v sobotu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď odohrá zajtra 13.8.2022 (sobota) na štadióne v Kalnej nad Hronom nasledovné zápasy:

🕙 10:00 Topoľčany 🆚 U19
🕧 12:30 Topoľčany 🆚 U17
🕔 17:00 Kalná nad Hronom 🆚 „A“ ŠKF Sereď

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Finančná a majetková komisia berie na vedomie súčasnú situáciu v ŠKF Sereď a odporúča prednostovi úradu, aby v prípade uvoľnenia zdrojov v rozpočte (podielové dane, miestne dane a poplatky, úspory na nákladových položkách a pod.) prednostne zapracoval do IV. zmeny rozpočtu na rok 2022 poskytnutie dotácie pre ŠKF SEREĎ na účely krytia nákladov pre rozbeh súťaže III. ligy mužov a zabezpečenie činnosti futbalovej akadémie. Odporúčame pripraviť dodatok k VZN o dotáciách.

  2. Načo vôbec existuje súkromná firma, keď má rozbeh III. ligy mužov a futbalovú akadémiu dotovať mesto?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články