O Michalovi od stredy nikto nepočul. Mohol by byť v Trnave a okolí – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti vyhlásili pátranie po 43 ročnom Michalovi Polkorábovi z obce Cífer.

Muža naposledy videla doma jeho mama v stredu, 10.8.2022. Potom odišiel na neznáme miesto a nikomu známemu o sebe nedal vedieť. So sebou si muž nevzal ani doklady a mobilný telefón.

Michal je 170 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé nakrátko ostrihané vlasy. Poznať sa ho v súčasnosti dá aj podľa podliatiny pod okom, ktorú má z nedávneho úrazu. Charakteristickým znakom je aj to, že pri chôdzi mierne kríva.

Ak ste nezvestného niekde videli, alebo viete, kde by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte políciu na čísle 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

Ďakujeme za pomoc

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 16.08.2022 – KR PZ Trnava

Policajti odvolali pátranie po nezvestnom mužovi. Osoba sa našla, žiaľ, bez známok života.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články