Kandidát na primátora Ondrej Kurbel sa už tento piatok stretáva s verejnosťou. Chce si vypočuť problémy ľudí.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Architekt Ondrej Kurbel, kandidát na primátora mesta Sereď, sa spoločne so svojím tímom stretáva s verejnosťou už tento piatok 12. augusta o 17:00 na Garbiarskej ulici. Novovybudované nábrežie s lavičkami, s ohniskom a s príjemným prírodným prostredím navrhol a vybudoval spolu so seredskými skautmi práve Ondro Kurbel.

Profesionál na verejný priestor a dobrovoľník na prácu s mládežou stavia priority svojho volebného programu práve na svojich skúsenostiach získané pri práci s komunitami. Zároveň verí, že samotný občan vie najlepšie, čo ho trápi a v čom by mala samospráva zabrať. Spoločne so svojimi kolegami a kolegyňami z #teamondro organizuje preto neformálne stretnutie pre verejnosť, na ktorom predstaví svoje vízie, ale zároveň si vypočuje problémy ľudí, s ktorými sa denne v Seredi stretávajú.

Spolu s Ondrejom Kurbelom kandidujú Mária Fačkovcová, vedúca Farskej charity v Seredi, Martina Hilkovičová, podpredsedníčka združenia Vodný hrad, Erik Štefanek, predseda združenia Mám rád cyklistiku, a Miroslava Sabová Dudášová, predsedníčka kultúrno-komunitného centra KC PRIESTOR. Do októbrových volieb idú spoločne ako #teamondro.

Viac o Ondrejovi Kurbelovi
Ondrej Kurbel je seredskej verejnosti známy ako spoluzakladateľ miestneho zboru skautov, dobrovoľník v rámci environmentálnych a kultúrnych aktivít, aj ako architekt, ktorý navrhol a spoločne so skautmi a s ďalšími dobrovoľníkmi zrealizoval oddychovú zónu pri Váhu na Garbiarskej ulici. Verejnosť ho môže posledné 4 roky poznať aj ako poslanca mestského zastupiteľstva, ktorý bojoval za záchranu Seredského kaštieľa.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Nic proti nim, ale ten team sa mi moc nepozdava. Kurbel este ako tak, ale daktory clenovia jeho timu vobec. Pockam si na nejake jeho odpovede a vizie a uvidim ci ma presvedci. Len dufam ze nie je ako jeho otec.

 2. Dudášová v Kurbelovom tíme je to isté čo Sulík vo vláde. Liberálom sa nedá veriť. Nikdy.

 3. super kandidat ktory na rozdiel od terajsieho primatora ma zaujem poznat mienku a problemy beznych ludi

 4. To ako myslíš, že nevie čo ľudí trápi? To má vedieť primátor. Poslanec má vedieť to, čo trápi ľudí v jeho časti mesta, ktorá mu je pridelená a ostatné, to sa dozvie na zasadnutí MZ. On nie je jasnovidec a ani nemá krištáľovú guľu aby všetko vedel. Keď si taký múdry, všade si bol, všetko vieš, tak kandiduj aj ty, máš možnosť.

 5. Karol 12. augusta 2022, 17:03

  super kandidat ktory na rozdiel od terajsieho primatora ma zaujem poznat mienku a problemy beznych ludi.

  Karol 12. augusta 2022, 17:03
  Tak pred voľbami má každý „záujem poznať mienku a problémy bežných ľudí “ a po voľbách sa na ľudí vykašlu tak to bolo tak to je a takto tu bude aj ďalej… Pred voľbami sľubi a po voľbách veľké hovno 😀

 6. Anonym súhlasím, liberálom sa nedá veriť.A Fačkovcová?Tá by ako prvé na MsÚ vyvesila ukrajinskú vlajku.Ozaj mi ženy a deti nevadia, ale tí Ukrajinci v produktívnom veku,sa tu zrazu kde zobrali?Nech mi nikto netvrdí,že sú tu už dávno.

 7. Liberalov a ich posluhovacov treba drzat od vedenia mesta co najdalej. Dudasova a Fackovcova u mna nemate sancu. Fackovcova sa uplne diskvalifikovala svojimi chorymi nazormi. Dakujem neprosim. A takuto mienku ma vela ludi na nu, takze od Kurbela zly tah tieto dve osoby. Ludia uz maju dost liberalov a ich vizii. A Kurbel keby sa prejde po meste a popyta sa ludi na tieto osoby co ma v time, myslim ze by bol prekvapeny odpovedami obyvatelov.

 8. Vypočujte si co kvaka facka na zastupiteľstve. Úsmev číslo jeden a pritom nevie ani sama co. na očkovaná je od Majka a starého Kurbela. Mladý ondrej je iná liga, tomu držím palec hore.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články