Hody v Hornom Čepeni už v nedeľu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ČEPENSKÉ HODY 2022

Srdečne Vás pozývame 14.08.22 na kultúrno – spoločenské podujatie, ktoré sa bude konať na futbalovom štadióne v Hornom Čepeni, kde sme pre Vás pripravili lákavý program:

15:00 – 16:00 Hudobné duo MIŠO a RIŠO
16:00 – 17:00 Súťaže a zábava pre deti s rozprávkovými maskotmi
17:00 – 18:00 Spieva DUŠAN GRÚŇ
18:00 – 20:00 Hudobné duo MIŠO a RIŠO

Môžete sa tešiť na kvalitné občerstvenie, hodnotnú tombolu a atrakcie pre deti.

Tešíme sa na Vás.

zdroj: Tomas Karmazin Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Niečo mi ušlo? Čo si ja pamätám – a pamätám si toho dosť, – v Hornom Čepeni bývali hody ako v Šúrovciach, teda koncom septembra na Michala…!?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články