Štrkový nápis SEREĎ za tisíce Eur nielen že bežne prerastá burinou, ale už aj vybledol

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Ak ste si mysleli, že pre kopu štrku ohradenú od novoty poškodenými obrubníkmi s nápisom  SEREĎ  červenej farby je dlhodobo najväčším problémom iba sústavne vyrastajúca burina, tak trochu ste sa mýlili.

Burina aj teraz prerastá nápis, no problémom je aj červená farba kameňov zo samotného nápisu. Vybledla. A tak nápis za tisíce Eur už skutočne špatí verejný priestor, ktorý aj tak súčasné vedenie mesta nedokáže udržiavať ani len na úrovni bežnej dediny v okolí.

Fotografie sú zo štvrtkového popoludnia, teda staré iba niekoľko hodín a otázka, či v niečom Mesto Sereď ešte funguje normálne, je na teda mieste.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ahoj čvarga ! Videl niekto z Vás nápiv na vstupe do miloslavova? Pekné veľké nerezové písmená a nie toto…

 2. Na takéto kraviny sa dávajú peniaze? Je to primitívne a treba to odstrániť! Už len to keď nám chýbalo a nemáme na čo dávať peniaze, tak sa máme veľmi dobre.

 3. Toto je neskutočná hanba hneď na vstupe do nášho mesta. Inak sa to povedať ani nedá.

 4. Ty trulo občan, aká antikampan. Však táto opacha chnusna draha je tu už koľko rokov? To tu nevyrastlo teraz pred voľbami. A furt v rovnakom stave. To fakt nikto z úradu nevidí?

 5. to je taky isty primitivny napad ako dat lucne kvety do stredu mesta este aj ku krizovatke,pytam sa kto bude tu zelinu vytrhavat medzi lucnymi kvetmi?nikto.kto bude upravovat trapny a nevkusny a hlavne lacny napis sered?mne to pripada,niekomu skrsne napad a rychlo to podme realizovat,bez diskusie,bez odbornikov,potom tak vyzera cela sered,vsetko dokurvene,od kladenia asfaltu,rozbitej dlazby pred jednotou,obsratou stanicou atd…….. pytam sa kto je zodpovedny ked nie primator so svojou druzinou?

 6. Spravili napís zle je ze bol drahý , tak sa o neho nestarajú aby ušetrili zle je, ked ho upravia zasa bude zle lebo predvolebná kampaň. Da sa tu vôbec niečo urobiť aby to nebolo zle.

 7. A mňa to vôbec nezaujíma. Čo nevidieť skapeme od hladu, možno zamrzneme, embargo na Rusov nezaberá únia je riti. Živiť čitateľov hlúposťou to je ono.

 8. Mňa by zaujímalo ako sa fotky zo štvrtkového popoludnia dostali do článku, ktorý bol vloženy na SOL iba 52 min. po polnoci vo štvrtok. To je asi o 14 až 15 hod skor ako boli vyhotevené. Vychádzajú mi z toho len dve veci:
  1. P. Majko je už aj cestovateľ v čase – co je asi vysoko nepravdepodobne.
  2. Jeho závilsosť na kidaní hnoja na toto mesto a vedenie je taká vysoká, ze použije aj staré fotky len aby mohol niekoho očierniť

 9. Obyvateľ mesta 13. augusta 2022, 6:22 – vzdy bolo mojim snom pozriet sa do minulosti a cestovat v case. Mozno by by sem tam nejaka ta drobna, no podstatna informacia ludom v tej dobe napomohla jednoduchym krokom vyrazne k lepsiemu zmenit dianie vo svete. Nepodarilo sa mi to…

  Clanok bol uverejneny po polnoci, no fotografie su z predchadzajuceho dna a boli nasnimane v stredu popoludni. (informacia je zakodovana priamo vo vlastnostiach fotografie a to vratane zariadenia ktorym bola vyhotovena, pri akej clone, case a pod.) Takze ide o preklep v clanku resp. v dni (nie stvrtkoveho, ale stradajsieho popoludnia), za co sa ospravedlnujem.

  Kedze stav napisu bol rovnaky (burina len predpokladam o niekolko milimetrov vyssia) aj vo stvrtok a v piatok, nepovazujem za potrebne informaciu v clanku ani menit.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články