Trnavskí policajti opäť riešia dve opité vodičky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti obvinili ďalšie dve vodičky z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

VODIČKA PREŠLA 4 KM LEN NA DISKU

50 ročná žena mala, včera popoludní, pri cúvaní naraziť do plotu rodinného domu v meste Trnava a potom sa vybrať smerom na obec Brestovany. Približne od obce Zavar pritom mala ísť bez pneumatiky, len na disku predného kolesa. V Brestovanoch si ju všimol iný vodič, ktorému sa poškodené auto Mazda 6 a jeho vodička nepozdávali, a preto privolal políciu. Na miesto dorazila ako prvá hliadka PMJ, ktorá ženu skontrolovala a podrobila dychovej skúške. Jej výsledok bol tesne pod 2 promile.

Policajti päťdesiatničku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

 

MLADÁ SLEČNA BOLA EŠTE AJ AGRESÍVNA

Ďalšia vodička zamestnala policajtov dnes, o 03:00 h ráno, priamo v meste Trnava. Tí si všimli jej podozrivú jazdu, pri ktorej sa s autom BMW „túlila“ ku kríkom. Rozhodli sa ju zastaviť, čo sa im podarilo až o niekoľko ulíc ďalej, na čerpacej stanici. Žena pritom po ceste stratila z auta umelohmotnú lištu a tabuľku s EČV.

Policajti museli 23 ročnú vodičku pri kontrole spacifikovať, pretože bola agresívna a odmietala s hliadkou spolupracovať. Rovnako odmietla aj vykonať dychovú skúšku. Policajti ju tak, ako aj jej staršiu predchodkyňu, previezli na políciu a skončila v policajnej cele.

Obe vodičky riešime v tzv. superrýchlom konaní a na verdikt súdu si počkajú v cele policajného zaistenia. Za jazdu pod vplyvom alkoholu nad 1 promile a za odmietnutie dychovej skúšky, im môže hroziť trest odňatia slobody až na 1 rok.

Milé vodičky ale aj vodiči: OPITÍ ZA VOLANT NESADAJTE!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články