PRÁVE TERAZ: Polícia zadržala pri Seredi osobu na osobnom motorovom vozidle

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Práve v týchto chvíľach polícia pri Seredi zadržala jednu osobu, ktorá je toho času s putami na rukách. Osobné motorové vozidlo, ktoré táto osoba pravdepodobne šoférovala sa nachádza mimo cesty a policajti vykonávajú prvotné úkony.

Bližšie informácie prinesieme po ich preverení.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. To je taká informácia ako : včera išiel cyklista a spadol do jarku…
  Nikto nevie kto to bol s preco spadol

  Cocoty

 2. cocot si ty ked si myslíš že môžu uverejniť blud ty chujo.ani policajti teraz možno nevedia prečo utekal

 3. Že by dali ho do placu keď nakúpil v Galante to je štýl galantský h dílerov a policajtov aby chránili určitých ľudí ale už príde na každého hm hm

 4. skôr by som povedal že nemá vodičák, prípadne zadržaný a 99% aj to s tú galantu ako už bolo spomenuté

 5. Ikrac naštartuj auto a pod si k nám kúpiť vodku a fantu na pumpu opili ako vždy a bez vodicaka ktorý ti zobrali za chlast.

 6. Ukážkovo zaistená osoba 🤦
  Policajt opretý zadkom o auto a narkoman si môže opäť vyriešiť svoj trest…
  Niekde skočia z okna, tu si mohol skočiť pod auto…
  Potom, že sa stávajú pri „akciách“ nešťastia…..

 7. Ak sam skoči pod auto je to jeho vec a naše ušetrené peniaze na súdy ….😂😅🤣🤪😜

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články