Nehoda za Šoporňou. Auto skončilo v poli a mladé dievča sa vážne zranilo

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Včera popoludní boli galantskí policajti privolaní k dopravnej nehode na ceste medzi obcami Dlhá nad Váhom a Šoporňa.

Podľa prvotných informácií mal 26 ročný vodič auta Škoda Octavia predchádzať pred ním idúce vozidlo. Pri zaraďovaní späť do svojho jazdného pruhu pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy a s autom dostal šmyk. Zišiel vpravo mimo cestu, kde sa niekoľko krát prevrátil. Pri nehode sa zranil nielen mladík, ale aj jeho len 16 ročná spolujazdkyňa. Tú museli záchranári s viacerými zlomeninami stavcov a hrudnej kosti urýchlene previesť do nemocnice.

Policajti okolnosti a presné príčiny nehody naďalej vyšetrujú. Vo veci začali trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Apelujeme najmä na mladých vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a zbytočne na cestách neriskovali. Frajerina za volantom môže nakoniec skončiť aj tragédiou. Uvedomte si, že riskantnou jazdou neohrozujete len seba, ale aj ostatných, nevinných účastníkov premávky.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Tak to vyzerá že keď majú chvíľu VP a kúpia si auta a ťažký tuning dajú si myslia že sú páni ciest

  2. Gec skurveny vážne následky ma mladá mali by ho zavrieť a spraviť drogové testy karma fandel karma

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články