Ráno o 9.00 hod. žena šoférovala s 3,15 promile. Príde aj o vodičák aj o auto

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti odhalili na cestách ďalšieho opilca. Opitá za volantom Škoda sedela 46 ročná žene z okr. Trnava.

Včera ráno krátko po 09.00 h ju policajti našli v takomto stave na parkovisku pred nákupným centrom na Ulici Trstínskej v Trnave.

Policajná hliadka ženu zastavila a vodičku vyzvali na orientačnú dychovú skúšku.
V dychu jej namerali 1,51 mg/l, čo je v prepočte 3,15 promile. Aj ďalšie opakované dychové skúšky boli pozitívne, nad promile a preto jej policajti ďalšiu jazdu zakázali a ženu eskortovali do policajnej cely.
Policajtom povedala, že sa skoro ráno vrátila z Rakúska a v aute si proste vypila. Domov to pritom iba mala pár kilometrov.

TROJPROMILOVÁ „VÝZVA“ MÁ DOHRU

Po dvoch mužoch, ktorí nafúkali cez víkend okolo 3 promile, prekonala táto žena oboch chlapov. Aj v tomto prípade ju policajti riešia v tzv. super rýchlom konaní za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Okrem trestu, ktorý jej hrozí na súde, príde pravdepodobne aj o auto. V zmysle zákona, je policajti zaistili auto, na ktorom sa dopustila trestného činu. Škoda Fabia tak môže prepadnúť aj v prospech štátu.

- Inzercia -

BUDŤE NA SEBA PRÍSNI

S predsavzatiami ani s novými výzvami nečakajte na nový rok, ale dajte si ich ešte dnes. Za volantom opitý jazdiť nebudem, nikdy!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. V nadpise „príde o auto“.
    V článku „príde pravdepodobne o auto“.
    Takto sa robí novinárčina, do psej matere.

  2. Ty tu netrep o novinárčine a nekydaj. Toto napísali policajti na ich facebook: TOTO UŽ JE OZAJ MOC: RÁNO O 09.00 H ZA VOLANTOM ➡️ ŽENA ⬅️ 3,15 PROMILE

    ▪️PRÍDE AJ O VODIČÁK AJ O AUTO▪️

  3. Moralisti čakajte len si skočím po slaninove tuc a môžete to začať davat zo seba von 😂 a rad bych nejake to stručne okomentovanie toho barbarstva 😂😂 a zločinu voči bilboardu s UA vlajkou

  4. Čo je viac alkohol a nikoho nezabiť alebo byť triezvy a zraziť niekoho na prechode s tým že umre… c ocoti

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články