Letné kontroly nalievania alkoholu mladistvým a maloletým pokračujú po celom Slovensku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Prezídium PZ SR |MM| Nakoľko bol v Trenčíne zaznamenaný zvýšený výskyt páchania priestupkov na úseku ochrany proti alkoholizmu vykonali policajti Obvodného oddelenia Trenčín v súčinnosti s Mestskou políciou represívno-bezpečnostnú policajnú akciu zameranú hlavne na podávanie alkoholu mladistvým a maloletým konzumentom.
Kontrola zameraná na mládež bola vykonaná v niekoľkých vybraných reštauračných zariadeniach v Trenčíne. Počas akcie policajti celkom skontrolovali 35 osôb. Požitie alkoholických nápojov zistili u 9 mladistvých s výsledkom do 1 promile alkoholu. Ďalej policajti zistili, že 2 osoby nad 18 rokov umožnili požívanie alkoholu mladistvým. Toto porušenie zákona o priestupkoch policajti vyriešili v blokovom konaní na mieste.
Na poslednej obdobnej akcii policajti zistili 6 mladistvých osôb, čo nafúkalo do 1 promile alkoholu, 2 mladistvé osoby nafúkali nad 1 promile a dokonca alkohol nad 1 promile policajti namerali aj maloletej osobe! V kontrolách budeme samozrejme pokračovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Chalani od 22:00 bývajú v meste pretekeky. Hluk z výfukov počuť až do dolnej stredy! Tak opustite váľandy a šup šup robiť poriadky nie len deti buzerovať aj vy ste boli mladý… ps: nákupné vozíky v osade už ste poriešili? 👉👌

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články