DNI OBCE PATA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V dňoch 12. – 14. augusta 2022 sa budú konať v Pate Dni obce, na ktoré Obecný úrad v Pate srdečne pozýva širokú verejnosť. O občerstvenie je postarané.

PIATOK 12. augusta

18:00 hod. The ShellDoves Band, 19:30 hod. KJH BAND,  21:00 hod. Peter Bič Project, 22:00 hod. Magick

 SOBOTA 13. augusta

15:00 „To naše patanské“ – vystúpenia detí a žiakov Základnej školy a Základnej umeleckej školy, tanečný krúžok COOL KIDS,  vystúpenie členov Klubu dôchodcov Pata s ukážkou žatvy, Stará Chasa, 18:00 hudobná dvojica Peťo & Ja, 19:00 speváčka Eva Máziková, 20:00 Ľudová hudba Čerešienka , 21:00 Folklórny súbor Technik – vysokoškolský umelecký súbor STU Bratislava so scénickým programom „Z Mesta na Miesta“

 NEDEĽA 14. augusta

10:30 hod. sv. omša na ihrisku,  sprievod od nového kostola o 10:00 hod.,  celebruje Vdp. Ladislav Kuna, počas sv. omše spieva miestna gospelová kapela „AME“

 SPRIEVODNÝ PROGRAM

tradičné remeslá, ľudové jedlá, atrakcie pre deti, tvorivá dielnička, výstava projektov o našej obci žiakov ZŠ, drevený kolotoč ,  kotvený let balónom ( piatok, sobota od 17:00 hod.) , výstava historických vozidiel a poľnohospodárskej techniky

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Nikto ťa sem nevolá, do toho hnoja. Zato nakupovať sem chodíš, že? Tam ti to už nie je hnojom? Tým hnojom si ty sám. A závidieť? Mali by sme čo. Takého somára ako si ty?

  2. Na piatok dobrý program, až na to chovanie starostu. Cíti sa velmi mocný keď si vypije

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články