Zrazil cyklistu a s defektom na aute ušiel. Polícia hľadá prípadných svedkov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v okrese Piešťany, na ceste medzi mestom Vrbové a obcou Krajné.

V nedeľu (31.7.2022), krátko po 17:00 h, mal ísť 35 ročný cyklista smerom od Vrbového, keď do neho zozadu narazilo osobné auto. Po zrážke mal vodič, bez poskytnutia pomoci zranenému mužovi, dokonca auto otočiť a vrátiť sa smerom späť do mesta. Cyklista pri nehode utrpel viaceré zlomeniny stavca a rebier.

Podľa prvotných informácií by malo ísť o auto Škoda Octavia zelenej farby. Pri nehode došlo k poškodeniu jeho kolesa a rozbitiu spätného zrkadla. Vodič na mieste zrážky stratil aj puklicu.

Pokiaľ viete, komu vozidlo patrí, prípadne ste nehodu alebo zelené auto v danej oblasti videli, resp. nahrali na kameru, zavolajte na bezplatné telefónne číslo 158, príďte osobne na dopravný inšpektorát v Piešťanoch alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Nezabúdajte, že účastník dopravnej nehody je povinný poskytnúť zranenej osobe prvú pomoc, podľa svojich schopností a možností, a bezodkladne privolať záchrannú zdravotnú službu. Taktiež musí zotrvať na mieste dopravnej nehody až do príchodu policajta alebo sa na toto miesto bezodkladne vrátiť po poskytnutí alebo privolaní pomoci, alebo po ohlásení dopravnej nehody.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články