Iba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na Markíze

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Televízia Markíza natočila novú reklamu na svoju platenú mediálnu službu VOYO. Hlavnú úlohu si v spote zahrala iba ročná Marínka Bavlšíková zo Serede.

Režisérovi sa milé a usmievavé dievčatko okamžite zapáčilo. Spoločne s producentom a mamičkou Petrou sa dohodli na spolupráci. A tak si ako najmladšia Seredčanka zahrala jednu z postáv v reklamnom spote. Ako sme sa dozvedeli, dievčatko pri výrobe reklamy spolupracovalo úplne úžasne. Je to dieťa, ktoré vôbec neplače, miluje ľudí okolo seba a ničoho sa nebojí. Natáčanie trvalo dva dni a ona bola celý čas trpezlivá a veselá. Mamička Petra prezradila, že Marínka bola pred kamerami ako doma. „Je šikovná a veľmi chápavá aj napriek tomu, že sa narodila o 2 mesiace skôr. Producent po natáčaní povedal, že často spolupracuje s deťmi, ale že takéto dieťa ešte nemal. Vraj je úžasná a určite s ňou budú spolupracovať aj v budúcnosti,“ povedala Petra Bavlšíková.

Reklama je aktuálne vysielaná na TV Markíza a tak malá Serečanka dostala už v 1. roku života svoj prvý honorár. Keďže má na to všetky predpoklady, možno o nejaký čas si šikovné dievčatko zahrá aj v seriály.

video TV Markíza

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články