Cyklojazda pre všetkých: Galanta-Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Všetci ste pozvaní na podujatie pod názvom Cyklojazda pre všetkých: Galanta-Sereď v nedeľu 7. augusta 2022 o 14.00 hod.

Začiatok cyklojazdy je v mestskom parku pri kaštieli Esterházy v Galante. Jazda bude pokračovať na Kaskády a po cyklotrase až ku kaštieľu v meste Sereď + cesta naspäť.

Ide o zhruba 50 km nenáročnú trasu.

Organizátorom podujatia je Športová a turistická komunita – Galanta, ktorá usporadúva celoročné športové a turistické aktivity v okrese Galanta, vhodné pre všetky vekové kategórie.

 

zdroj: Športová a turistická komunita – Galanta

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Chodím tade často a mám to zmerané. Do GA cez Kaskády a Kolóniu k Tescu je to 14.km. Takže dokopy 28. Niekto to meral asi bulharským metrom…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články