Zamaskovaná dvojica sa v Šoporni vlámala do automatu s pizzou. Polícia žiada o pomoc – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Galantskí policajti pátrajú po totožnosti tejto dvojky. Funkcie mali jednoznačne rozdelené,  jeden kradol, druhý číhal. 400 eur si asi potom rozdelili asi fifty fifty, no máme pre nich asi novinku, trestu im na polovicu nikto dávať nebude.

Zamaskovaná dvojica zrealizovala krádež v nedeľu, 24. 7. večer a do automatu s pizzou sa vlámali v obci Šoporňa. Kým muž v červenej mikine strážil, druhému sa podarilo vypáčiť dvierka a z kasičky vybrať 400 eurovú hotovosť.  Majiteľovi navyše spôsobili škody na poškodení automatu za ďalších 400 eur.

 

PRI AKCII ICH ZACHYTILA KAMERA

Ak ste mužov na záberoch spoznali, akékoľvek informácie k ich totožnosti nám pomôžu ich rýchlejšie obviniť z prečinov krádeže vlámaním a poškodzovania cudzej veci. Informácie k osobám nám môžete zavolať na bezplatné číslo 158 alebo napísať do messengeru fb sr – trnavský kraj.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ale preco nemozu zabezpecit ten stroj riadne.Je na opustenom mieste a pozrite sa ako si ho zpevnil ten co predava na konci Soporni tie produkty CBDcka.Pol minuty stacilo im aby ho otvorily.To je parada.

 2. Pozrite spatne zaznamy na tej kamere pomalinky a par dni pred.Museli si to tam okukat a mozno tam ich spoznate.V rukave mal pajser a musel presne vedeit co a ako.

 3. @obcan 3. augusta 2022, 16:00
  Tak mozno si majitel myslel ze sa uz slovensko niekam posunulo, a netreba mat vsetko prizvarane jak v minulosti 😀

 4. Ta pizza aj tak stojí za ….t ojeb ako sa ptrí si hladný zaplatíš a po ochutnávke zahodíš…. mali ho zobrať celý a jebnúť niekam do zberu…

 5. Aspon 5dni dozadu treba pozriet postupne videa zo zaznamu a ja si myslim ze ty dvaja tam budu.

 6. By som podla oblečenia a pohybov usúdil že to boli Ukrajinci. No uvidíme čo polícia zistí

 7. @Pre Vega 3. augusta 2022, 17:29
  Podla tych farieb , niekto z vas putler homoklad 😀 🇷🇺.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články