Niekedy komentár potrebný nie je

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Stačí trošku si prelúskať nejakú tú diskusiu a človek má hneď predstavu o mentálnej úrovni časti národa. Verme, že ide stále o menšinu…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Aj vyschnuté polia, aj všade sucho, že nenaprší a keď, len zriedka kedy a to aj na krátky čas. Vidia to aj ľudia, ktorí majú záhrady, že akú majú úrodu. Aj to je nafingované? Aj zdražovanie potravín pre nedostatok úrody, aj to je nafingované? Takmer suché studne na východe. Ale hlupákovi môžete dať iba krajec chleba, ale rozum nie. Ako sa hovorí: sýty hladnému neverí.

  2. Múdri ľudia sú zodpovední za ekologickú katastrofu. Hlúpa osoba má svoj názor a niekto chce poukázať aká je hlúpa úžasné.

  3. V minulosti tiež boli veľké suchá,na vyrovnanie deficitu vlahy pôdy boli v minulosti vybudované závlažovacie súpravy,umele zavlažovanie pôdy je nevyhnutnou súčasťou účelového hospodárenia,spoliehať sa na dážd,tak to je bez komentára.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články