Seredský fantóm PĽUJE z balkóna po ľuďoch

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
NA D. Štúra 1009 v Seredi sa objavila NOVODOBÁ ÚCHYLKA
ASI si tým ventiluje svoju frustráciu a svoj hnev. MOŽNO MU TO PRINÁŠA AJ NEJAKÉ SVETLO DO ŽIVOTA.
Viete prosím poradiť ako na občana, ktorý svoje primitívne správanie nevie ovládať? naštvaní susedia ďakujú za odpoveď a radu pri riešení takéhoto priestupku
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Obyčajný prak, oceľová guľka priemer aspoň 10 mm a mieriť presne medzi predné zuby. Úspech zaručený.

 2. pre Anonym 2. augusta 2022, 9:57, uspech zaruceny ale nie pre teba, ked mu budes musiet preplatit zubara a bude na teba podane trestne oznanenie za ublizenie na zdravi!

 3. v dobe kovidovej, byt opluty chujom, potreba povazovat toto za ohrozenie zivota nakazlivou chorobou a v ramci nutnej obrany odstrelit papulu.

 4. A pre „anonyma“ 09:57 : ani nevieš čo je prak!…s tým sa hádžu veľké kamene, to je kus kože na dvoch silných povrazoch, dá sa s tým hádzať aj na 100 metrov!
  Radšej napíš pekne po seredsky funda!

 5. tam v tom cinzaku je narodnym sportom chriachat aj vo vitahu a vyhadzuvat ohorene spacky susedom na balkon

 6. Treba na neho podať sťažnosť. Ale nikto si s takýmito ľuďmi nechce začínať, pretože, keď príde na lámanie chleba, každý dá ruky od toho preč a on ostane na to sám. Oni nič nevedia, oni nič nepočuli… Tak potom takýto majú na vrch a robia si čo chcú.

 7. Napísať sťažnosť na Mestský úrad, oddelenie životného prostredia,oni to riešia.

 8. Radcovi z 2.8.2022 o 15.23. Múdro!
  Oddelenie životného prostredia rieši pľuvanie z balkóna a Hydrometeorologický ústav čúranie do trávnikov.

 9. Bývať v Seredi na činžiaku je veľké dobrodružstvo .ale najlepšie je rýchlo preč odtiaľ

 10. Veru tak. Niet nad bývanie v rodinnom dome, keď jeden sused chová piatich psov a druhý 30 papagájov.

 11. a to este nevies co dokaze rozvedeny ozran, ktory si dovedie opilu slapku… to je este len sused.

 12. No keď zbohatlíci majú niekoľko bytov, alebo domov, ktoré prenajímajú, že neviete už kto vo vchode býva. Majiteľ sa o to nestará ako sa chovajú, či nie sú problematickí, dôležité je, že platia. Žijeme v anonymite.

 13. veru do prenajmu najradsej srbovi alebo ukraincom uz ani susedov nepoznam a sami pes vo vchode rano to tu steka jak jebnute a majitel ho ani neokrikne

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články