Arogancia niektorých vodičov nepozná hranice

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Za potvrdenie úplne neskutočnej arogancie vodičov (a nielen ich) je možné považovať nutnosť polície fyzicky strážiť novo vyasfaltovanú cestu v širšom centre mesta Nové Zámky.

Vyasfaltovaná cesta je riadne zablokovaná fyzickými zábranami s označením dopravnou značkou Zákaz vjazdu všetkých vozidiel. Napriek tomu vodiči nerešpektujú ani dopravné značenie a ani fyzické zábrany a nový asfalt by zničili ešte pred jeho vytvrdnutím.

Otázkou je, kedy a kde skončí bezbrehá arogancia ľudí a čo okrem fyzickej prítomnosti hliadok polície niektorým vodičom zabráni porušovať predpisy?

A vlastne, je vôbec v normálnej spoločnosti nutné niekomu vysvetľovať, že čerstvý asfalt jazdou autom zničia?

Za dokumentáciu aktuálneho stavu ďakujeme čitateľovi z NZ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. To je v poriadku.., keď neprekračujú povolenú rýchlosť.
  Čo nezmeriaš radarom, to našich policajtov nezaujíma..

 2. Ty si vôbec rozumel napísanému článku? To je v poriadku? Tak potom ty nie si v poriadku.

 3. najlepsie odfoteny vozickar na este otvorenej ceste, ktoru musel pravdepodobne vyuzit koli prechodu na druhu stranu… ak sa ovsem nechcel s vozikom trepat cez vyfrezovanu polovicu priechodu… to je od neho strasna arogancia… to su clanky, panko spravi 5 fotiek, dohodi svpje domnienky a ide sa..

 4. @heheh 2. augusta 2022, 7:54
  Clanok je o tom ze musis mat fizlov alokovanych na 1 mieste len preto ze su medzi nami taky degesi jak ty co nechapu pisany text. 😀

 5. Ja článku rozumiem až moc dobre. Dnes pre vodičov zákaz vjazdu, či zábrany nič nehovoria. A prečo? Lebo im chýba rešpekt? Pre mňa ako vodiča z povolania tabuľa zákaz znamená zákaz a bodka.
  No je jedno, či sa budeme baviť o zákazových značkách, či stopke alebo daj prednosť. Vodiči absolútne nerešpektujú nič, len si sledujú tachometer. A osobne ti môžem povedať, že neraz som videl slepých kktov s radarom v ruke, ako im vodiči nerešpektovali zákazy otáčania sa, či vjazdu.., hlavne, že merali 50 metrov za tabuľov obce 50-ku! A tak sa čudujme, že vodiči je*u na nejaké zábrany so zákazom.

 6. pozri kamo, ja som nikdy nedostal pokutu a jazdim riadne, pride mi vtipne ilustracne foto, ktore ti ma napomoct vytrvorit si obraz… tiez sa obsah clanku nijak nezmienil o vyjadreni policie, preco tam vlastne su… ja textu rozumiem a ma pre mna vypovednu hodnotu nula, kym to je pisane formou domnienky a nie podlozene faktom typu „mestka policia sa vyjadrila..“ tiez si mozes nieco vziat z pisaneho textu, napriklad odkukat gramaticke figle..

 7. keby to spravil vodič v Nemecku alebo švajčiarsku a dali by mu k náhrade celú opravu aspoň 10tisíc eur,tak by si to nabudúce setsakra rozmyslel,ale na Slovensku ešte musíme z našich daní zaplatiť políciu aby to strážila

 8. Je pravda, že kým nestvrdne poter a sa po ňom jazdí ho poškodia. Ale tiež je pravda, že aká kvalita toho asfaltu je, keď napr. aj u nás bol položený a v letných horúčavách zmäkol a autá na ňom robili priehlbiny? Aj práca, aj materiál je nekvalitný.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články