Pivná špacírka po miestnych podnikoch

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Občianske združenie ROD SK pripravilo pre všetkých milovníkov piva už piaty ročník podujatia s názvom PIVNÁ ŠPACÍRKA. Ide o pivno – turistický pochod po seredských podnikoch so štartom v kempingu. Trasa ďalej viedla po 12 podnikoch: DA VINČI, KOLKÁREŇ. FORREST PUB, BISTRO RAKETA, MLYNÁRČAN, POHOSTINSTVO PAPUČA, HOSTINEC BAR TRIO, BAR FONTÁNA, ŠPORTCLUB, CAFÉ BAR KAFEČKO, LIBRESSO BAR, BUFET TRIO (KOCKA). Špacírka bola zakončená opäť v Campingu.

Občianske združenie ROD SK je komunita nadšencov slovanskej kultúry, hudby a domáceho varenia piva zo Serede a okolia. „Celá myšlienka vznikla na podporu organizovania akcií, zviditeľnenia nášho malého mesta a obohatenia kultúrneho života nás, ale aj ostatných,“ uviedlo združenie, ktoré malo na podujatie pripravený aj zaujímavý program. To ale narušilo daždivé počasie, ktoré zapríčinilo zrušenie detského programu. Podvečer sa počasie umúdrilo a program pokračoval podľa plánu. Na pódiu sa vystriedali kapely REBEL SKY z Levíc, THE KARNSTEINS z Bratislavy, ALMANACRA zo Serede, ETANOL/ALKEHOL REVIVAL z Handlovej a OHEN z Trnavy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články