Ďalšie kolo RC 24 Off Road

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu 23. júla 2022 sa na modelárskej trialovej dráhe v Seredi konalo ďalšie kolo súťaže RC24 Off Road Cup. Ide o preteky RC modelov autíčok vo veľkosti v mierke 1:24, to znamená do veľkosti približne 20 cm. Prvé kolo sa konalo 30. apríla a malo veľký úspech. Modelárska dráha v Seredi totiž ponúka široké možnosti jazdenia v teréne, na ktorom modely autíčok dokážu zdolávať rôzne prekážky.

Ani horúce sobotňajšie počasie neodradilo pretekárov zabojovať aj v ďalšom kole o umiestnenie v súťaži. Celkom prišlo 17 pretekárov, z ktorých boli traja až z Maďarska. Rc modely boli prevažne značiek AXIAL a ELEMENT. Žiaľ vrtochy počasia sú nevyspytateľné a tak náhla búrka preteky predčasne ukončila. Po vyhodnotení bolo poradie pretekárov napokon nasledovné: 1. miesto obsadil Ladislav Keťko, na 2. mieste sa umiestnil Laszlo Nagy ( HU )s modelom Axial, 3. miesto získal Richard Rózsa. Posledné kolo R24 Off Road Cup sa uskutoční 14.augusta 2022.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články