Ďalší pretekár v okrese Galanta. Cestu II. triedy s pomýlil s diaľnicou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Namerali ho dopravní policajti z Galanty na ceste medzi obcami Kráľov Brod a Trstice.

Včera, krátko po obede, vodič auta VW Bora letel cez zákrutu v rýchlosti 132 km/h. Povolenú rýchlosť tak prekročil o 42 km/h, za čo získal vydarenú momentku. Spolu s pokutou mu ju kolegovia, v rámci tzv. objektívnej zodpovednosti, pošlú priamo domov.

Upozorňujeme vodičov, aby sa správali zodpovedne a ponáhľali sa pomaly. Radšej chvíľočku meškať, ako neprísť vôbec.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Stačí sa postaviť z radarom na začiatok Čepeňskej ulice a takých pretekárov máte koľko chcete…

  2. Cukrovarská ulica? Na to sa upozorňovalo xkrát, ale sa na to z vysoka vykašľali. Ostalo to bez povšimnutia. Oni tam nebývajú a ani tade nechodia. Oni nie sú ohrození

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články